Сторона обвинувачення звернулася до ВАКС з клопотанням про обрання їй запобіжного заходу у виді тримання під вартою за статтею, яка передбачає такі дії без участі підозрюваної.

Читайте також НАБУ оголосило в розшук підозрювану у справі "Приватбанку"

Деталі судового рішення

Суд ухвалив задовольнити це клопотання та взяв колишню топпосадовицю під варту заочно.

Щодо колишньої очільниці одного з підрозділів банківської установи обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою до її затримання і доставки до суду,
– йдеться в ухвалі.

Після цього планують вирішити питання застосування або цього запобіжного заходу, або його заміну його на більш м’який.

Можливості, які надає ухвала

Ця ухвала суду є підставою для ініціювання публікації Генеральним секретаріатом Інтерполу червоної картки оповіщення. Вона дає можливість проведення розшуку, затримання, арешту, обмеження свободи пересування та подальшої екстрадиції жінки в Україну.

Нагадаємо, прокурори САП здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за підозрою колишніх топменеджерів "Приватбанку".

Досудове розслідування справи "Приватбанку": що відомо

  • У грудні 2016 року, за день до визнання "Приватбанку" неплатоспроможним, топпосадовці на підставі неправдивих документів виплатили з грошей банку понад 136,89 мільйона гривень на користь пов'язаної з банком компанії.
  • Дії зловмисників кваліфікували за статтею про розтрату та пособництво в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненій за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.
  • Наразі досудове розслідування у провадженні триває.