Про звільнення голови ВАСУ

За його словами, той факт що голова ВАСУ Нечитайло подав у відставку може свідчити лише про одне – адміністративний тиск дуже великий, є дуже гучні справи.

"Очевидно, що йому не вистачило сил боротися за дотримання закону", — наголосив Волох.

Про Конфлікт Коломойського і Порошенка

Що ж стосується гучного звільнення Ігоря Коломойського, то тут громадський діяч вважає, що у Президента не було іншого вибору.

"Думаю Коломойський сам поставив Президента в таке становище, коли у Порошенка був вибір не великий. Думаю Коломойський образився, що з ним повелися так, як з простим смертним, а не так як з людиною, яка “врятувала країну”. І я не вірю, що його змусили написати заяву", — сказав Волох.

За його словами, команда Коломойського розраховувала, що їхні досягнення у збереженні територіальної цілісності держави візьмуть до уваги і будуть до них більш поблажливі.

Про політика-Яценюка

Він додав, що у всьому українському політикумі є єдиний справжній політик – Арсеній Яценюк, тобто такий, який розуміє що таке політика, і він вміє виходити зі скрутної ситуації.

"Під тиском Заходу Яценюк почав свої “камікадзівські реформи” і його рейтинг драматично впав. Тому якщо українцям показати реальну боротьбу зі злочинністю, то вони багато що простять такому керівникові, навіть великі платіжки за ком послуги", — переконаний громадський діяч.