Про це пише газета Bild, посилаючись на джерело, знайоме з ходом розслідування, передає РИА Новости.

За даними слідчих, пілот рейсу 4U9525 вийшов з кабіни пілотів на кілька хвилин в туалет. Знову відкрити двері кабіни пілотів йому не вдалося, оскільки вони виявилися заблокованими.

Командир наполегливо просив свого колегу — другого пілота Андреаса Лубітца — відкрити йому двері. "Поки другий пілот маневрував літак до землі з незрозумілих причин, командир екіпажу використовував сокиру, щоб зламати двері і запобігти авіакатастрофі", — йдеться в повідомленні Bild.

Згідно із заявою глави компанії Germanwings, літак падав близько восьми хвилин.

Нагадаємо, вранці, 24 березня, в Альпах у Франції розбився пасажирський літак Airbus A320, на борту якого перебувало 150 людей. Шансів на те, що хоч хтось з пасажирів чи екіпажу залишився в живих — майже немає. За даними МЗС, українців немає серед жертв вчорашньої авіакатастрофи у Франції.

Перша "чорна скринька", знайдена серед уламків літака авіакомпанії Germanwings у французьких Альпах, пошкоджена.

Також пошуковці знайшли і другу "чорну скриньку" на місці аварії літака A320 авіакомпанії Germanwings.

Керівник авіаційного відділу фінського Агентства транспортної безпеки Trafi Пекка Хентту заявив, що, згідно з отриманими ним офіційними даними, пілоти розбитого літака Airbus A-320, в момент катастрофи з невідомої причини перебували без свідомості.