Архів
Курси валют
Погода
   youtube @24
   Loading...
   google @24
   RSS СТРІЧКА
   Загальний RSS

   Топ новини

   Відео новини

   Компанія “Modern-Expo” ділиться досвідом впровадження японської системи "Кайдзен"

   225 Читать новость на русском

   Японська система "Кайдзен" уже давно продемонструвала свою ефективність на багатьох великих підприємствах у всьому світі. Конференція "Modern Lean Production", оганізована міжнародним холдингом “Modern-Expo”, розкрила головні принципи відомої філософії та познайомила учасників з методикою бережливого виробництва.

   Міжнародний холдинг “Modern-Expo” в рамках конференції "Modern Lean Production" ("Бережливе виробництво") поділився досвідом впровадження японської ідеології в організації виробничого процесу.

   31 липня у конференції, організованій підприємством “Modern-Expo”, взяли участь представники торгово-промислової палати України, "Кайдзен-клубу", компанії "Кока-Кола Україна" (Київ), "Carlsberg Україна" (Львів), "Метінвест" (Запоріжжя), "Нестле Україна" (Торчин) та багато інших.

   Метою конференції було ознайомлення гостей з основними принципами японської системи "Кайдзен" (з японської "кай" - зміна, "дзен" - вдосконалення, вперше застосована у компанії "Toyota"), яку уже протягом декількох років успішно реалізовує холдинг “Modern-Expo”. На сьогодні компанія, яка розпочинала свій шлях зі стартовим капіталом у 600 доларів, виросла до масштабів міжнародного холдингу, який має величезні виробничі потужності, представництва у багатьох країнах світу та, в основному, завдячує своїм успіхом правильному впровадженню відомої японської ідеології.

   Генеральний директор компанії, Петро Павлович Пилипюк, розповів про основні принципи "Lean Production" ("Бережливого виробництва") та колосальну ефективність цієї системи, що дозволяє значно підвищити ефективність та конкурентноспроможність підприємства, збільшити прибутки та максимально організувати бізнес-процеси на всіх рівнях. До слова також було запрошено директора виробництва Мордаса Ігора Миколайовича, який більш детально розповів про реалізацію практик "Кайдзен" на підприємстві.

   Поділилися успішним впровадженням японської системи компанії "Кока-Кола Україна" та "Метінвест". Реалізація досвіду кращих практик "Кайдзену" дозволили цим компаніям досягнути глобального результату, вийти на новий рівень, що значно зміцнило загалом економіку нашої держави.

   В рамках конференції, учасники відвідали виробництво “Modern-Expo”. Уся продукція міжнародного холдингу виготовляється на сучасному технологічному обладнанні, відповідає усім міжнародним стандартам якості; виробничі процеси спрямовані на усунення будь-яких можливих втрат, що і є одним із принципів "Бережливого виробництва".

   Однією з цілей конференції було запровадження традиції обміну та поширення цінного досвіду серед провідних компаній, лідерів ринку.

   Конференція "Modern Lean Production" стала цікавою та корисною бізнес-подією, площадкою для обговорень актуальних тем, філософії управління, інструментів для постійного вдосконалення та розвитку підприємств.

   powered by lun.ua
   Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
   Коментарі
   Більше новин

   Читай новини навіть без інтернету

   Завантажити

   Читай новини навіть без інтернету

   Залиште відгук