Під час Міжнародного форуму гендиректор та керівник області влаштували телеміст з будмайданчиком у селі Тернівка, що за 45 кілометрів, і дали вказівку встановити першу символічну палю. Новий термінал забезпечить роботою 120 людей, скоротить витрати на транспортування продукції та дозволить місцевому бюджету додатково отримувати майже 3 млн грн на рік.

"Наша компанія за роки своєї діяльності інвестувала в економіку України більше 2 млрд доларів. І в цілому ми як компанія змінили обличчя України по логістиці. І ми сьогодні зробили все, щоб відроджувати Дніпро, як транспортну артерію. Ми сьогодні збудували 25 підприємств, ми збудували сучасний флот України, який ходить по Дніпру. Ми збудували сучасні автоматизовані термінали, ми збудували саму сучасну вертикально інтегровану логістику в Україні", – розповів генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН", Герой України Олексій Вадатурський.

Новий термінал запрацює вже у червні. В його будівництво інвестують 19 мільйонів доларів США.

"Я хочу подякувати по-перше нашим вітчизняним інвесторам, по-перше – великому другу Запорізької області Олексію Опанасовичу Вадатурському. Тому що хочу сказати, що ця компанія не тільки інвестор. Вона ще й соціально відповідальна. Всюди, на всіх територіях, куди заходить Олексій Опанасович, фірма "НІБУЛОН", це супроводжується соціальними проектами", – сказав голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Високотехнологічний термінал зводитимуть півтори тисячі робітників 70 підрядних організацій. Компанія також поглибить дно притоки Дніпра – річки Плоска Осокорівка. В "НІБУЛОНі" планують перевозити річковим транспортом до чотирьох мільйонів тонн вантажів, що складатиме 60% від усіх вантажів.