Він зібрав підприємців, експертів та фінансистів. Головна тема – нові можливості для бізнесу у час кризи.

"В загальному Alfa Business Hub – це той майданчик, де є можливість зустрінеться малому і середньому бізнесу з тими вузькими профільними експертами, які працюють саме з представниками такого бізнес-сегмента. Бо потреба і специфіка цього бізнесу відрізняється від великих корпоративних компаній", – пояснила віце-президент "Альфа-Банку Україна" Тетяна Волошина.

У новому році економісти прогнозують пожвавлення економіки. Але через зростання тарифів і збільшення мінімальної зарплати радять підприємцям ретельно планувати витрати.

"Ми бачимо, що буде відновлення роздрібної торгівлі, що є важливим для малого і середнього бізнесу. Ми бачимо зростання реально наявних доходів населення. Це для сфери послуг теж важливо", – сказав головний економіст "Альфа-Банку Україна" Олексій Блінов.

Самі підприємці кажуть, що потребують не лише кредитів, а й нових знань про те, як вести сучасний бізнес. На сьогодні це – грамотне планування, використання Інтернет-реклами, соціальних мереж та електронних майданчиків для торгівлі.

"Рідкісний випадок, коли банк є помічником в оптимізації бізнес-процесів, коли банк попереджає про можливі загрози для бізнесу, коли він рекомендує якісь нові стратегії", – зазначив підприємець Віталій Опанасюк.

Цього року Alfa Business Hub вже провели у Харкові, Дніпрі та Бердянську. Наступного року такі зустрічі організують і в інших містах України.