Два головних конкуренти Штепи мають усі шанси перемогти у Слов'янську на виборах. Про це повідомив журналіст, представник України у ТКГ в Мінську Денис Казанський на своїй сторінці в фейсбуці.

Цікаво Неля Штепа та Едуард Коваленко: що відомо про сепаратистів, які збираються йти на місцеві вибори

Казанський пояснив, що опоненти Штепи у 2014 році теж співпрацювали з бойовиками Гіркіна й уникли будь-якої відповідальності.

Бачу, багато хто обурюється, що Неля Штепа уникла відповідальності за державну зраду і балотується в мери Слов'янська. На жаль, насправді ситуація ще гірша. З трьох головних претендентів на пост мера – всі троє колаборанти,
– написав він.

За словами Казанського, який посилається на дані соціологів, Штепа очолює рейтинг кандидатів у мери. Слідом йдуть кандидат від ОПЗЖ Павло Придворов і чинний мер Вадим Лях.

Що відомо про конкурентів Штепи

  • Навесні 2014 року Павло Придворов та Вадим Лях були депутатами міської ради Слов'янська і голосували за рішення, потрібні бойовикам.
  • Зокрема, за проведення незаконного "референдуму" і створення "слов'янської народної дружини" (так вони намагалися легалізувати банду Гіркіна).
  • Їх до цього ніхто не примушував. Ті, депутати, які не хотіли співпрацювати з окупантами, на сесію не приходили й взагалі поїхали з міста.

Казанський додав, що Придворов і Лях, на відміну від Штепи, яка деякий час провела в СІЗО, зовсім уникли відповідальності.

Актуально Одіозна Неля Штепа стала кандидаткою в мери Слов’янська: що про неї відомо

Хто така Неля Штепа: головне

  • Неля Штепа була мером Слов'янська за часів президентства Віктора Януковича і була у складі "Партії регіонів".
  • 11 липня 2014 року її затримали за підозрою в сепаратизмі. Суддям вона заявила, що закликала Путіна увійти в Слов'янськ і "захистити" її нібито через тиск бойовиків.
  • У жовтні 2014 року прокуратура Харківської області вимагала для жінки довічного терміну ув'язнення, проте вже у вересні 2017 року суд випустив Штепу під домашній арешт.
  • За рішенням Європейського суду з прав людини Штепа отримала 3600 євро компенсації від України за "порушення права на свободу".