Висновки Інституту вивчення війни збігаються зі словами радника Офісу Президента Олексія Арестовича. Напередодні він зробив таку заяву для The Wall Street Journal.

Зверніть увагу США не плекають надій, що путін горить бажанням покласти край війні в Україні

ЗСУ хочуть скоротити військовий потенціал росії

Олексій Арестович заявив, що першочерговою метою Збройних Сил на Півдні є "системне перемелювання" російських військ. Українські війська поступово знищують оперативну систему матеріально-технічного постачання росії за допомогою ударів артилерії та високоточної зброї.

В Інституті вивчення війни зазначають, що слова Арестовича збігаються з їхніми висновками щодо контрнаступу. Там вважають, що контрнаступ не призведе до швидкого повернення окупованих територій, але ЗСУ прагнуть порушити всі логістичні вузли окупантів, що призведе до скорочення їхнього військового потенціалу.

Що кажуть про контрнаступ у британській розвідці

Вищезгадана мета має логічне підґрунтя – так можна зберегти більшу кількість життів українських захисників і захисниць. Тому тактика ЗСУ отримала позитивну оцінку від розвідки Великої Британії – там 3 вересня заявили, що наші війська досягли тактичної "несподіванки".

Через велику ділянку фронту окупанти можуть постати перед вибором – на який напрямок перекидати свої війська.

Тим часом щоденна статистика втрат ворога зростає – наші захисники та захисниці роблять осінь для ворога спекотною, мов літо. Наприклад, за добу 3 вересня ЗСУ знищили 25 танків ворога, 37 бойових броньованих машин, 8 артилерійських систем і 4 РСЗВ.

Варто переглянути – як ЗСУ летять знищувати ворожу техніку: дивіться відео