У новому браузері перероблений інтерфейс. Тепер сторінка містить посилання на популярні інструменти — "Закладки", "Завантаження", "Додатки", журнал переглядів, "Синхронізацію" та "Налаштування".

Змінився і вигляд сторінки, яка з'являється при створенні нової вкладки. Тепер на ній відображаються мініатюри найвідвідуваніших сайтів, як в Google Chrome або Oper’і. "Приклеїти" на сторінку мініатюру користувач може і самостійно.

При відновленні сесії браузер тепер завантажує не всі старі вкладки одночасно, а лише ті, на заголовки яких "клацає" користувач.

У Firefox 13 з'явилася кнопка Reset ("скинути Firefox"). Вона доступна в розділі "Інформація для вирішення проблем" у меню. Інший спосіб відкрити сторінку з кнопкою — ввести в адресний рядок словосполучення "about:support".

Кнопка дозволяє при виникненні збоїв повернути браузер в первинний стан, зберігши дані користувача. При натисканні на неї створюється новий профіль, куди переноситься вся інформація.

Браузер доступний на кількох десятках мов. Завантажити версію Firefox 13 для Windows для можна тут, а для Mac OS X — тут.