Коста-Ріка: Футбол

281

Давно не програвали?

Ласкаво просимо на Коста-Ріку. Непереможна на Estadio Ricardo Saprissa національна збірна цієї країни у відборі на Чемпіонат світу 2010 року. Перервати домашню серію Коста-Ріки спробували американці - марно. Вже на 2 хвилині Альваро Саборіо самотужки продерся крізь захисні редути і блискучим ударом у дев’ятку залишив поза справами Ховарда. За 11 хвилин захист та голкіпер "зоряно-смугастих" знову виявились безпорадними - цього разу без перешкод пробивав Боргес. Черговий комплімент в лапках на адресу задньої ланки США - адресант Естебан Гранадос. Сумнівно, що потішив гостей гол Донавана з пенальті - йшла вже 90 хвилина. 3:1 Коста-Ріка виходить на друге місце у групі, американці, попри поразку, залишаються першими.