Проєкт за підтримки WOG

З нагоди Дня Незалежності України у проєкті "30 років вражень" 24 канал спільно з WOG діляться місцями сили українських зірок, які щоденно створюють нашу культуру та збагачують її історію. Співачка, ведуча, заслужена артистка України та співзасновниця продюсерського центру Karparation, Наталка Карпа розповідає, де її місце сили та які має плани на майбутню подорож Україною.

– Наталю, яке місто в Україні є для тебе місцем сили?

– Я дуже люблю Україну і кожен її куточок має свій шарм. Але, оскільки я львів'янка в серці, в душі, правда живу в столиці, але Львів завжди залишається одним із найулюбленіших та найособливіших кутків України. Це не просто древнє місто, не просто місто з історією чи місто лева. Це місто має надзвичайно фантастичну атмосферу, завжди гостинно зустрічає туристів. Там завжди можна випити філіжанку смачної кави, погуляти бруківкою, якій вже незліченна кількість років. Ще можна зустрітись з добрими друзями, з'їсти смачного сирника, подивитися різноманітні архітектурні споруди, починаючи від готики, бароко, закінчуючи різними модерновими композиціями. Скажу, що Львів – це західна столиця України, яка вартує уваги. Якщо у вас є час, бажання та можливість – приїжджайте до Львова. Там ви завжди гарно проведете час.

Наталка Карпа з друзями у Львові / Фото з фейсбуку Наталки Карпи

– Яке місце дуже хочеться відвідати, але все ніяк не виходить?

– Насправді, мені дуже подобається гуляти Личаківським кладовищем (сміється). Наш сучасник Андрій Любка, відомий український письменник, в одному зі своїх творів пише, що якщо хочете дізнатись історію міста, варто почати її вивчати з кладовища. Так от, коли в мене був власний телевізійний проєкт, режисер мені поставив вечірню зйомку на Личаківському кладовищі. Це була якась особлива магія. Тому що там є історія цілих поколінь, гробниці ще за часів Австро-Угорської імперії. Там все настільки архітектурно, цікаво та витончено зроблено, що насправді можна годинами ходити та розглядати. Ще там поховано дуже багато відомих українських особистостей.

Наталка Карпа на відпочинку / Фото з фейсбуку Наталки Карпи

– Яке місце в Україні можна знайти тільки в Україні і ніде інде у світі?

– Кожен клаптик міста – неповторний, більше ніде на планеті він не буде зустрічатись, особливо такий як в Україні.

– Яке місто в Україні ти б хотіла відвідати, але все ніяк не відвідала з якихось причин?

– Вже, мабуть, 2–3 роки ми плануємо потрапити у Вилкове – це "українська Венеція". Вже кілька разів там були наші друзі та розповідали про свої неймовірні враження і все нас запрошують туди. Але у нас чомусь постійно не виходить, тому, мабуть, наступна наша сімейно-туристична вилазка в Україні буде все ж таки у Вилкове. І тоді ми на власні очі зможемо побачити нашу "українську Венецію".

Карпа з донечкою / Фото з фейсбуку Наталки Карпи

– Яке місце в Україні для тебе найкрасивіше?

– Ну безперечно, я люблю всю Україну, починаючи від Карпат, Закарпаття. Я дуже люблю бувати на гастролях на Волині. Також Тернопільщина – вона фантастична. Східна та Південна Україна, Дніпро, Харків, Одеса. Я напевно банальна, але скажу, що кожен куточок України неповторний і мені дуже подобається вся краса нашої України.

Проєкт за підтримки WOG