Так колоритно сім'я ресторанів “Козирна Карта” відзначила свою ювілейну десяту “Козирну” майовку. Усі присутні на час її проведення потрапили в минуле - надзвичайно колоритне та яскраве. З музикою 80-х у виконанні військового оркестру, ретро-автомобілями і надзвичайно захоплюючим відеомапінг-шоу - першим в Україні!

Андрій Задорожний (власник сім'ї ресторанів "Козирна карта"): “Все модне - це добре забуте старе. Людство за останні тисячу років нічого нового не придумало, крім електроніки. Все решта залишилося незмінним - люди такі ж, любов така ж бажана, усмішка сприймається так само добре оточенням”.

Сергій Предко (співзасновник сім'ї ресторанів "Козирна Карта"): “Ми трішки сумуємо за срібним віком, в я кому був інститут шлюбу і всі інші приємні речі, нам подобається наше минуле. Той у кого його не має - не має майбутнього”.

Настрій гостей підтримував незмінний Генеральний партнер сім’ї ресторанів “Козирна Карта” - Міжнародний бренд. Адже, найголовніше для людини - яскраві емоції. І саме глибока ностальгія може їх розбурхати.

Олександр Глусь (Президент "Nemiroff Холдинг"):
“Ми дуже довго йшли до цього партнерства, але коли прийшли - в нас є такий настояний ефект енергії. Коли ви об’єдналися розумієте - ось! Ось це 2 справжніх партнери, які з’єднались і однаково справедливо доповнюють одне одного”.

На свято завітали зірки шоу-бізнесу та кіно, відомі дизайнери та архітектори, політики. Кожен міг обрати собі забаву до смаку - спробувати долі з наперсточниками чи навчитися танцювати запальний твіст у компанії відомих хореографів.

Ірина та В'ячеслав Дюденки (Стилісти): “Козирна Карта” - означає, що все повинне бути козирним. Козирний продукт, козирні ресторани, настрій, найкраща команда. Справжній мир, справжній травень, справжня праця”.

Не залишила байдужими гостей і кулінарна складова свята. Аби нагодувати усіх, організаторам знадобилося три тонни їжі, зокрема тонна м’яса та півтори тонни овочів. Сотні столів обслуговували п’ять сотень офіціантів та близько сотні барменів. Легке частування ресторани сім’ї “Козирна Карта” розпочинали прямо на вході до ВДНГ, де і відбувалася “майовка”. Пиріжками з капустою та варенням, як з дитинства, пригощали тітоньки в одязі “а-ля радянський гастроном”. Долучалися до смачного боку свята і численні гості.

Фагот (музикант): “Ось, аскорбінка, мій дитячий спогад! Сьогодні мені дали аскорбінку на вході, я зрозумів, що це мій дитячий спогад. Я ось зараз пригадав і з’їм”.