"Мажоритарку підтримує тільки Партія регіонів, їх не більше 200. Комуністи не самогубці – на минулих виборах за мажоритарною частиною вони не отримали жодного мандата. На мажоритарників ми теж розраховуємо. Більшість із них орієнтувалася на ту чи іншу політичну силу, а ті, хто був пов'язаний із ПР, уже увійшли в їхню фракцію", – каже заступник голови фракції "Батьківщина" Сергій Соболєв.

За словами самих комуністів, КПУ й справді підтримує таку ініціативу.

"Мажоритарка – це олігархічна система, за якої перемагає той, у кого є адмінресурс або гроші. Очевидно, що ми її підтримувати не будемо. Країна повинна повернутися до пропорційної системи, і, звісно, з механізмом відкритих списків", – переконаний член фракції КПУ Олександр Голуб.

Він додав, що у його фракції все ж сподіваються уникнути розпуску парламенту й перевиборів.

Нагадаємо, вчора ввечері, 18 лютого, нардеп-опозиціонер Володимир Ар'єв повідомив, що фракції партії "Батьківщини" і "Свободи" прийняли рішення ночувати у сесійному залі Верховної Ради.

Як відомо, лідер фракції "Батьківщина"Арсеній Яценюк запевнив, що його політична сила ініціює дострокові вибори президента і парламенту.

"Ми готові до дострокових виборів до Верховної Ради й виборів президента", - сказав Яценюк.

Регіонали вже готуються
до позачергових виборів.

Нагадаємо, опозиція блокує роботу парламенту з 5 лютого, вимагаючи особистого голосування депутатів більшості та введення сенсорної кнопки.

Згідно з законом, за 30 днів Президент Віктор Янукович має право розпустити депутатів.