Лише так надіються, що Меджліс таки вирішить земельні проблеми репатріантів у Криму. Щоправда, поговорити про наболіле учасникам акції з представниками Меджлісу не вдалося, до них ніхто не вийшов.

“Взяті на себе зобов'язання Меджліс не виконав з 91 року, фактично зараз Меджліс повністю корумпований і зараз не є повністю представником кримськотатарського народу”, - каже голова президії Координаційної ради кримськотатарського народу Сервер Керімов.

“Значна частина тих людей, які сьогодні прийшли до Меджлісу, і обдурені цими організаторами, вони все одно будуть приходити до місцевого меджлісу, в меджліс кримськотатарського народу, і ми будемо вирішувати їх проблеми”, - сказав заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

Нагадаємо, Меджліс є виконавчим органом національного з'їзду кримських татар - Курултаю, що обирається кожні 5 років на загальних виборах. Меджліс був утворений в 1991 році, з цього часу його очолює Мустафа Джемілєв, який нині є народним депутатом України.