Про це повідомляє прес-служба кримського парламенту.

За відповідне рішення проголосували 85 депутатів.

"Проголосити Крим незалежною суверенною державою - Республікою Крим, в якій місто Севастополь має особливий статус.
Республіка Крим має намір будувати свої відносини з іншими державами на основі рівності, миру, добросусідства, інших загальновизнаних принципів політичного, економічного і культурного співробітництва між країнами. Республіка Крим звертається до Організації Об'єднаних Націй, до всіх держав світу із закликом визнати незалежну державу, створене народами Криму", — йдеться у постанові.

При цьому з дня набрання чинності цієї постанови на території Республіки Крим не застосовується законодавство України, не виконуються рішення Верховної Ради України та інших державних органів України, прийняті після 21 лютого 2014 року. Законодавство України частково застосовуватиметься на території Республіки Крим до відповідних нормативних актів Республіки.

Крім того, діяльність державних органів України на території Криму припиняється, їх повноваження, майно і грошові кошти переходять до державних органів Республіки Крим, визначених урядом Республіки Крим.

Разом з тим власність профспілкових та інших громадських організацій України, що знаходиться на день прийняття цієї постанови на території Республіки Крим, є власністю підрозділів відповідних організацій, що знаходяться в Республіці Крим, а якщо таких немає - державною власністю Республіки Крим.

"Республіка Крим в особі Верховної Ради Автономної Республіки Крим звертається до Російської Федерації з пропозицією про прийняття Республіки Крим до складу Російської Федерації як нового суб'єкта Російської Федерації зі статусом республіки", - йдеться у тексті документа.

Нагадаємо, за приєднання до Росії проголосувало майже 97% кримчан.