Метью Ратлер сидів за кермом авто, тоді як виконавиця - на місці пасажира. Парочка, за словами очевидців, була у геть нетверезому стані. Коментуючи ситуацію із знаменитістю, представник шерифа заявив, що поп-співачку помістили під варту для того, щоб захистити її і людей, які могли постраждати від неї.

При цьому, в поліції зазначили, що якби не стан водія, білявці б не довелось ночувати за гратами. Протягом ночі у камері Агілера вела себе спокійно і не проявляла агресії, - розповіли у відділку. Коли їй покращало, співачка пройшла тест на тверезість, заплатила штраф у розмірі $ 250 і залишила дільницю шерифа через задні двері, щоб уникнути зустрічі з натовпом папараці біля входу.

Тим не менше, поліцейські сподіваються зобов'язати Агілеру пройти курс лікування від алкоголізму в реабілітаційній клініці. Нагадаємо, це не перше повідомлення у ЗМІ про те, що Крістіна любить випити зайвого. На початку січня вона заснула на вечірці до Дня народження актора Джеремі Реннера, а в середині лютого впала на сцені під час церемонії вручення премій “Греммі”.