Колишній власник ферми "Нива-2010" Микола Трибиненко нібито подарував свій бізнес іноземній компанії. Вона його одразу перепродала новим власникам, які поставили керівником Григорія Скаленка. Достовірність підпису М.Трибиненка підтвердила місцева прокуратура. А Київський інститут судових експертиз надав висновок – підпис підроблено.

Це не випадковість, це організована група працює з конкретними прізвищами, людьми, задіяними конкретними особами юридичними, – пояснив Іван Мірошниченко, народний депутат, фракція "Об’єднання "Самопоміч".

25 червня ферму "Нива-2010" захоплюють тітушки охоронної компанії "Борисфен", яка систематично захищає псевдо-власників. Сьогодні цю компанію контролює нардеп "Народного фронту" Юрій Береза. У селян стріляють тітушки. Мешканці с.Бережинки самостійно затримують три десятки силовиків, а поліція приїжджає на виклик лише через кілька годин.

Тут є дуже велика роль у цій злочинній схемі Міністерства юстиції, яке очолює також побратим Авакова з «Народного фронту» – Петренко. Через те, що всі переписи в реєстрі, дії нотаріуса, вони настільки нагло можливі тільки тоді, коли вони прикриті зверху, – зазначив нардеп від фракції "Об'єднання "Самопоміч" Семен Семенченко.

26 червня на допомогу громада села запрошує активістів внутрішнього корпусу батальйону Донбас. Однак, це не входить в плани Міністерства внутрішніх справ. І вже наступного дня Нацгвардійці та поліцейські приїжджають розганяти ветеранів. Силовики влаштовують страшенне побоїще – жорстоко затримують донбасівців.

Селяни кидаються захищати ветеранів. Але правоохоронці застосовують силу і проти них. Членів батальйону Донбас силовики таки заштовхують до автобуса. Але люди завадили аваківцям вивезти ветеранів з Кропивницького. Ті, хто мають захищати закон – самі ж його порушують. Нещадно б’ють, без жодних підстав та пояснень відбирають особисті речі та затримують захисників України.

У поліції не було ніяких підстав для таких дій. Вони не проводили там ніяких слідчих дій, у них не було на то ніяких повноважень. Вони звіряче били не тільки нас, вони били жінок, жителів села, – розповів представник ГО "Внутрішній корпус батальйону "Донбас" Анатолій Виногродський .

Кривавий розгін та дії силовиків безпосередньо на місці координував одіозний полковник Нацгвардії Олександр Голяков. Він в часи революції Гідності очолював Криворізький Антимайдан. Публічно взяв на себе усю відповідальність за жорстоку операцію головний полісмен Кіровоградщини Сергій Кондрашенко.

Читайте також: Чорний ринок і силовий поділ агробізнесу як наслідок консервації земельної реформи.

А з Нацполіції керував побоїщем Роман Пицків. Він ще 2014 року висувався у нардепи від партії "Народний фронт". Поліцейські та нацгвардія не проводили б зачистку без команди ще одного партійця народного фронту - міністра Арсена Авакова.

Це була озброєна банда, яку з метою покриття рейдерства, здійснюване своїми однопартійцями, надіслав за особистим наказом міністр внутрішніх справ – Аваков, – сказав нардеп від фракції "Об'єднання "Самопоміч" Семен Семенченко.

"Злочинці в погонах! " – саме так в с.Бережинці тепер називають правоохоронців. Селяни неодноразово виганяють їх із села.

Вивезли врожаю на 20 мільйонів, – скаржиться мешканець села Добре Кіровоградської області Олег Кіров.

То чим закінчиться кривава бійня селян проти підданців Авакова дивіться у спеціальному розслідуванні журналістів програми "Крупним планом".