В Торреоні господарі після поразки 0:2 могли мали шанс першими відкрити рахунок, однак Корона зреагував на розстріл від Куінтрео.

Згодом Сантос сповна поплатився за прогавлений момент - Емануель Вілля розмочив нулі на табло. До свитка на перерву ж Крус Асуль встиг забити і другий м’яч - Хіменес забивав уже у порожні ворота. В другій половині команди обмінялися голами - спочатку Вілья оформив дубль, а Беніес встиг добити м’яча, який відскочив після пострілу у стійку. 5-1 за сумую двох матчів Крус Асуль виходить до півфіналу. У вирішальному поєдинку точно зіграє мексиканська команда, адже суперником небесної машини стане переможець пари толука - Монтерей.

Червоно-синя армія відкрила рахунок на 23 хвилині Самборіо реалізував вихід один в один. Через 15 хвилин подвоїв перевагу Моралес - після перерви нападник оформив дубль, а Енді Вільямс ідеально пробив зі штрафного. Коламбус спромігся лише на гол престижу 4-1 - Реал у півфіналі.