Анджеліна Джолі, яка озвучила одного з персонажів мультику відвідала презентацію із зірковим чоловіком Бредом Піттом. Окрім цієї парочки червоною доріжкою пройшлися також Джек Блек, Дастін Хофман, Люсі Л'ю, Сет Роген та інші. Були на урочистому показі "Кунг-фу панди" і діти Джолі та Пітта, однак на червоній доріжці вони не дефілювали.

“Є ще короткий мультфільм "Секрети несамовитої п'ятірки" і там якраз розповідається про те, що тигриця росла в дитячому будинку, а потім її всиновили. Для моїх дітей ці слова "всиновлення", "мати, яка дала життя" "дитячий будинок" - це все щасливі слова. Ми відкрито про це говоримо. Тож коли вони подивилися фільм я думала, як це на них вплине. Але їм дуже сподобалося і вони відчувають себе ще ближчими з Пандою”, - каже акторка Анджеліна Джолі.

Для прем’єри красуня обрала сукню від Майкла Корса улюбленого чорного кольору. Панда По, величезний фанат кунг-Фу, продовжує свою подорож, як і записано в древньому пророцтві. Цього разу перед пухнастим звіром постає загадка з його минулого. І лише розгадавши її, він зможе побороти нове зло, яке стоїть на його шляху і шляху його друзів. Анімаційна стрічка вийде на широкі екрани України з 26 травня.