Британський сайт BuyaCar.co.uk, який спеціалізується на онлайн продажу нових та вживаних автомобілів різних марок, звітує про серйозне збільшення продажів через Інтернет за останні місяці.

Продажі нових та вживаних автомобілів в Великобританії протягом 2017 року коливаються навколо позначки нульового зростання. Натомість одна з інтернет-платформ заявила про зростання продажів через неї на 66%.

Читайте також: Скільки українці витратили на нові автомобілі у 2017 році

Фахівці вважають, що онлайн-покупка автомобілів буде продовжувати зростати і в наступному році, незважаючи на загальне уповільнення авторинку у Великобританії.

Порівняння динаміки традиційних (чорний графік) та онлайн-продажів (червоний) у Великобританії в 2017 році

Цікаво, що зростання інтернет-продажів авто було навіть в ті літні місці, коли загальний ринок Британії впав у мінусову динаміку. А восени 2017 року продажі онлайн ще більш пожвавились.

Хто найчастіше купує авто онлайн і чому?

Найчастіше онлайн купують люди, які дуже зайняті для відвідування дилерського центру або ті, хто незручно в ньому почувається.

Ще одна тенденція – жінки частіше купують авта онлайн, ніж чоловіки. Так, в минулому році кількість жінок-покупців онлайн збільшилась на 75%, а серед чоловіків ріст склав всього 22%.

Читайте також: Нові моделі авто краще не купувати: дослідження

Фахівці не вважають, що традиційні дилерські центри відмирають, навпаки – онлайн-платформи працюють у партнерстві з ними.

Нагадаємо, що опубліковано рейтинг авто, які найкраще продаються.