Вчені довели, що монотонні будні, особливо зимові, провокують зменшення виробництва сірої речовини у мозку. Тому, зміна обстановки вкрай необхідна. Якщо є можливість вирушити у відпустку - оберіть зелену Австралію, зокрема її найбільш сонячний штат - Квінсленд.

Цей регіон - один із наймальовничіших у світі, з чудовими кліматичними умовами. Тут сотні пляжів зі сліпучо-білим піском, багаті тропічні ліси і знаменитий Великий Бар'єрний риф. Тут вдосталь сонця, багатюща флора і фауна підводного світу, безлюдні і чисто блакитні лагуни, тихі бухти і прекрасні можливості активного відпочинку. Одним словом, усе необхідне, аби відпочити душею і тілом.

Сонцезахисні окуляри

Збираючись на сонячні курорти, не варто забувати про сонцезахисні окуляри. Досить часто окуляри сприймають як модний аксесуар. Про сонцезахисну функцію турбуються найменше. А дарма.

Головний критерій сонцезахисних окулярів - це їхня здатність захищати. І мова не про те, наскільки темне в окулярів скло. Значення має рівень захисту від ультрафіолету. Якщо погляд часто натрапляє на прямі сонячні промені, це може призвести до погіршення зору, і, навіть, спричинити катаракту.

Перед тим, як купувати окуляри, фахівці радять звертати увагу на маркування та наявність паспорта. На фірмових окулярах завжди є напис, який вказує, від якого типу променів і на скільки відсотків вони захищають.