7 фактів про солістку Національної опери України Катерину Абдулліну:

1. Народилась Катерина Абдулліна у Києві 1 грудня 1976 року. З дитинства почала займатись співами і танцями.

2. Як найкраща співоча дівчинка України, Абдулліна виступала у відомій в радянські часи дитячій телепередачі "Веселі нотки".

З. Після закінчення з відзнакою Київського академічного музичного училища ім. Р.Глієра її зарахували на вокальну кафедру Національної музичної академії ім. П.Чайковського. На першому курсі навчання Абдулліну запросили стажуватись в Національну оперу України.

Читайте також: Колеги Абдулліної відмовляються виходити з нею на одну сцену

4. 2002 року Катерина Абдулліна взяла свій перший гран-прі на міжнародному конкурсі MUSIC WORLD в Італії. Після цього з оркестром гастролювала в оперних театрах півночі Італії.

5. Абдулліна два роки провчилася в італійській Болоньї - там її зарахували в приватну студію співу до відомої італійської оперної виконавиці Марії Луїзі Ванніні.

6. Сама Абдулліна розповідає, що на сайті Національної опери України вона - перша у списку. Виявляється, там вона стоїть першою, тому що імена солістів опери розташовані в алфавітному порядку.

7. Оперна діва виховує доньку. Написавши у соціальній мережі Facebook про вибір для неї російськомовної школи на відміну від "бидлячих українських шкіл", країну вчергове сколихнув скандал на мовному ґрунті.

Читайте також: На сайті оперної діви Абдулліної почалась "війна" нецензурних коментарів

У публікації використано інформацію з офіційного сайту Катерини Абдулліної та інтернет-сторінки Національної опери України.

Нагадаємо, солістка Національної опери України Катерина Абдулліна радіє, що її донька вчиться у російській гімназії, бо українська школа "бидляча". Про це вона написала у соціальній мережі Facebook.

Генеральний директор Національної опери Петро Чуприна уже зробив свою заяву з приводу слів солістки, які переросли в скандал. Він не розуміє, як Абдулліна працюватиме тепер в ненависному для неї україномовному оточенні.

Однією з версій того, що сталось, Петро Чуприна називає бажання солістки опери прославитись шляхом скандалу.