Відповідне відео протесту Мухарський опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Читайте також: Влучно сказав: Мухарський назвав головну проблему українських політиків

Шоумен повністю роздягнувся в людному місці і прикрився лише аркушем паперу, на якому було написано: "Петренко – гей! Почуй людей!".

Таким чином він хотів привернути увагу громадськості до схваленої Радою закону №7277, який надає необмежену владу державним виконавцям.

Ви бачите перед собою людину, яку роздягла наша виконавча служба під керівництвом міністра юстиції Павла Петренка. Вони у мене відібрали машини, відбирають майно. І я три з половиною роки в Оболонському суді не можу дійти до суда 1 інстанції,
– заявив шоумен.

Своє оголення Мухарський називає "перформансом" проти несправедливих дій судових виконавців, які відібрали його майно на користь колишньої дружини, ведучої Сніжани Єгорової.

Окрім того, ведучий закликав усіх українців, "яких у судах, виконавчій службі, нотаріаті, пенітенціарній системі "роздягає" Міністерство юстиції", прийти 16 грудня о 12.00 на Майдан Незалежності та приєднатися до його акції.

"Хочу особисто подивитися в очі Міністру Павлу Петренку, якого теж закликаю прийти на Майдан і поспілкуватися з народом!" – підсумував Мухарський.

Мухарський оголився у центрі Києва

Нагадаємо, у понеділок, 11 грудня, у Києві український письменник та шоумен Антін Мухарський прийшов голяка під Оболонський суд. Шоумен вимагав, щоб його почув міністр юстиції Павло Петренко.