Таку заяву він зробив під час засідання уряду.

"У момент, коли збирався натовп, поліцейські побачили, що у вікні офісу ОУН стоїть конкретна людина в камуфляжній масці та у нього на плечі є гранатомет. Потрібно було приймати рішення, і поліцейські його прийняли – увійти до приміщення та локалізувати цю проблему", – наголосив він.

Читайте також: Розбиті вікна, вибиті двері і розтрощені меблі: як після сутичок з поліцією виглядає штаб ОУН

За його словами, у будівлі правоохоронці знайшли тубус, щоправда він був порожнім.

"Але ми не могли знати, чи він є порожнім, чи готується постріл", – підкреслив голова МВС.

Крім того, на своїй сторінці у Facebook очільник внутрішньополітичного відомства опублікував фото людини з "гранатометом".

"Ми будемо так чинити й надалі! Спочатку безпека, а потім політичні ігри, інсталяції та перформанси – якщо вони не несуть загрозу людям", – зауважив Аваков.

Додамо, що радник МВС Антон Геращенко згодом оприлюднив відео, на якому видно вищезазначеного активіста ОУН.

Нагадаємо, вранці 9 травня правоохоронці заблокували штаб "Добровольчого батальйону ОУН" у Києві на вулиці Мазепи. З будівлі у відповідь полетіли димові шашки, кульки з фарбою, яйця і навіть картопля.

У цей час від станції метро "Арсенальна" до парку Слави проходила колона так званого "Безсмертного полку" під пильним наглядом правоохоронців. В ОУН визнають, що мали на меті перешкодити цій акції.

Згодом стало відомо про затримання активістів. В мережі з’явилось відео, як правоохоронці вриваються в штаб організації і б’ють усіх, хто трапляється під рукою.