Що буде з іншої частиною боргу та що кажуть представники "Київтеплоенерго", яким у спадок перейшли борги від компанії Ахметова розповіла в ефірі 24 каналу Марина молька.

Читайте також: Водоканалу дають гроші лише тоді, коли прорвало трубу, – експерт

"Питання щодо забезпечення киян гарячою водою залишається не вирішеним. Без води за словами заступника Київського міського голови Петра Пантелеєва залишається 7 тисяч будинків. Значна частина з них у такій ситуації через конфлікт, сторонами якого є НАК "Нафтогаз", "Київенерго" та "Київтеплоенерго", – зазначила кореспондентка.

За її словами, впродовж багатьох років, гарячу воду киянам постачало "Київенерго", з якою договір вирішили не продовжувати. Тепер постачанням води займатиметься "Теплоенерго". Однак з компанією НАК "Нафтогаз" не хоче укладати договір. Це пов'язано з боргами попередника "Київенерго". Борг складає близько 5 мільярдів гривень.

Комунальне підприємство намагається укласти договір з НАК "Нафтогаз" про постачання газу для виробництва теплової енергії, однак НАК відмовляє з різних підстав,
– сказала юрист Київтеплоенерго Ніна Солом'янко.

Суд зобов'язав "Київенерго" сплатити близько 170 мільйонів гривень НАК "Нафтогазу", однак це лише частина боргу. Загальна сума складає 5 мільярдів гривень.