Рятувальники влаштовують рейд на озері, що у парку Приозерний у Броварах. Купатися тут заборонено. Про це нагадує відповідна табличка.

Для того, щоб це місце було визначене для купання, потрібно прийняти на сесії міської ради, повірити дно водолазами, зробити паспорт пляжу,
— розповів підполковник ДСНС України Юрій Богданович.

Дехто з відпочивальників реагує спокійно, інші ж – більш емоційно.

Читайте також: Літо-2016: де відпочиватимуть українці

Та після показового рятування потопельника, один з присутніх висловлює своє обурення і з кулаками кидається на рятувальників. Це батько хлопця, який кілька днів тому потонув на цьому озері. Його звали Владислав, йому було 14 років. Вбитий горем чоловік упевнений, що його син загинув через струм від землеснаряду.

"Він же потонув не через те, що просто потонув. Якби не було удару струмом, можливо нічого такого і не було", — переконаний батько загиблого хлопця.

У озері й справді знаходиться землеснаряд, який вимиває ґрунт. Та чиновники переконують, що трагедія сталася не через нього.

Після конфлікту рятувальники поспіхом забирають техніку. Але спокійно втекти їм не дають місцеві жителі, які, попри заборону, й надалі продовжують купатися у водоймі.

Читайте також: У соцмережах порівняли туристичний сезон в Одесі та окупованому Криму