Вже о 10:00 ранку ТРЦ Sky Mall зустріне відвідувачів непристойно низькими цінами. Понад 250 магазинів продаватимуть одяг, взуття, косметику, товари для дому, іграшки, комп'ютерну техніку… та ще тисячі омріяних вами речей із максимальними знижками – аж до 80%.

А вже о 19:00 у ТРЦ Sky Mall розпочнеться неймовірне та грандіозне свято мега-вигідного шопінгу. Біля входу 2А працюватимуть будиночки із глінтвейном та смаколиками, як на різдвяному ярмарку, – усе це під запальний музичний супровід.

Окрім шалених знижок, для затятих мисливців на найнижчі ціни ТРЦ Sky Mall проведе акцію "1000 шоперів у подарунок". Умови дуже прості. Потрібно 26 листопада, у "Чорну п'ятницю", прийти у ТРЦ Sky Mall та зробити вигідні покупки раніше за конкурентів. Перша 1000 покупців із чеком на суму від 1000 гривень з будь-якого магазину ТРЦ Sky Mall (окрім супермаркету NOVUS) отримає брендовану сумку-шопер та інші подарунки. Для цього треба заповнити анкету та показати свій чек на 1000 грн+ на промостійці в центральному атриумі з 19.00 до закриття ТРЦ.

А ще для максимально крутих селфі відвідувачів з нагоди "Чорної п'ятниці" – красиві та стильні фотозони. Полювати за найвигіднішими покупками разом із ТРЦ Sky Mall неймовірно вигідно, зручно, весело та атмосфено.

Аби ви точно встигли спустошити усі магазини, "Чорна п'ятниця" у ТРЦ Sky Mall розпочнеться 26 листопада о 10:00 та триватиме аж до 2.00 суботи, 27 листопада.

Готуйся до рекордів шопінгу зі Sky Mall!

Адреса ТРЦ Sky Mall: проспект Романа Шухевича, 2т, Київ.