У одного з вчителів філії Васильківської ЗОШ №1 було діагностовано COVID-19. Тому школу вирішили закрити на карантин, написав мер міста Володимир Сабадаш на своїй фейсбук-сторінці.

Цікаво Коронавірус в школах: по Україні за перші дні навчання стрімко закриваються заклади освіти

Наразі усі 26 вчителів школи перебувають на самоізоляції, учні теж не ходять до школи. Заклад продовжив дистанційне навчання.

"Надійшла інформація про те, що у кількох вчителів ЗОШ №1, які були 1 вересня у школі, погане самопочуття і симптоми схожі на коронавірус. Один вчитель, який вже 2 вересня не вийшов на роботу, отримав позитивні результати тесту на COVID-19. Ми запровадили там карантин", – написав мер Василькова.


Володимир Сабадаш додав, що хвороба почала "накривати" школи і дитсадки по всій країні, тому зараз всім варто берегти себе і своїх близьких.

Що робити, якщо на коронавірус захворів вчитель

  • Якщо на COVID-19 захворів учитель або працівник навчального закладу, то всі контактні особи мають взяти лікарняний (обов’язково заборонено виходити на роботу) і одразу звернутися по медичну допомогу.
  • Якщо температура або інші ознаки гострого респіраторного захворювання з’явилися у вчителя під час роботи, він має невідкладно залишити школу й звернутися до лікарні по медичну допомогу.
  • У приміщенні, де перебував хворий учитель, варто провести провітрювання і дезінфекцію.

Рекомендації для школи
Рекомендації МОЗ щодо навчання / Інфографіка 24 каналу