У київській школі № 309 для першокласників підготували свято у цікавому стилі. Всі дітки були у вишиванках.

До теми Запаслись каністрами дезінфекторів: як школи готувались до нового навчального року

Як розповіла директорка Ольга Тимошенко, серед першокласників є учні із Донецької та Луганської областей. А також – навіть із Криму.

У 2021 році, як і у 2020 році, батьки після уроків зустрічатимуть дітей надворі. Для цього на подвір'ї облаштували спеціальні парасольки.

Не всі вчителі школи вакцинувались

За словами директорки, вакцинувались всі вчителі, як мали можливість. Це приблизно 65% осіб.

Вчителі – люди обізнані, розумні, начитані. Їм особливо пояснювати не треба. Звичайно, ми їх закликали до вакцинації. Частина вчителів вакцинувалися,
– розповіла Тимошенко.

Журналісти 24 каналу поспілкувались і з батьками першокласників, вони дуже схвильовані. Зокрема переймаються через дистанційне навчання. Адже не розуміють, як це виглядатиме та як балансувати між роботою і навчанням дітей.

Водночас першокласники мають гарний настрій і стверджують, що дуже хотіли у школу. "Так (дуже хотіла у школу – 24 канал). Купували одяг, взуття, прикраси", – поділилась враженнями першокласниця Ліза.

Як в Києві відбувався День знань: дивіться відео

День знань у школах України: як відбувається

  • Рішення проводити лінійки чи ні ухвалювала адміністрація кожної школи на власний розсуд. Утім в Міносвіти дозволили проводити День знань.
  • В харківських школах за парти сіли 140 тисяч дітей, з них – 13 тисяч першокласників. Приблизно 30% працівників навчальних закладів в місті вже вакцинувалися першою дозою препарату.
  • У Львові перший урок проводять не лише в навчальних закладах, а й у бібліотеках та медіатеках.