Підліток помер 12 вересня близько 12 годині. Хлопчик приїхав відпочивати до "Артеку" з Кропивницького.

Зверніть увагу У смерті 7-річного хлопчика з Черкас винні люди, а не собаки, — журналіст

Лікар прийшов запізно

Приблизно о 9 годині ранку хлопчик поскаржився на погане самопочуття. До дитини прийшов лікар і оглянув її. Опісля він залишив хлопчика самого.

Приблизно о 12 годині лікар повернувся провідати потерпілого, але він не дихав. Медик намагався врятувати підлітка, але йому не вдалося.

У ЗМІ також кажуть, що дитина жила разом із батьком. Він виховував хлопчика сам. У сім'ї були фінансові проблеми, проте чоловік намагався дати дитині все необхідне.

Що ще відомо про трагедію

Правоохоронці підтвердили факт смерті школяра. Справу порушили за статтею про умисне вбивство, однак з познакою "природна смерть", повідомляє "Сьогодні".

"Оскільки наразі ще немає результатів експертизи, ми не можемо остаточно кваліфікувати цю подію,
– зауважили в поліції,

Інші подробиці там поки не розкривають. За даними ЗМІ, хлопчика виховує батько, який має інвалідність. Також ресурс повідомляє, що хлопчик помер до приїзду швидкої.

Актуально Медики встановили причину масового отруєння школярів у хмельницькій школі

Смерть дитини в Дніпрі

У Дніпрі 10 вересня помер 1-річний хлопчик. Дитину вбила власна матір, яка вирішила вчинити самогубство разом з малюком. Вона ввела дитині сильні ліки. До того ж жінка працювала фармацевтом.

Хлопчика і матір напередодні знайшла непритомними бабуся. На місце приїхали медики і забрали постраждалих до лікарні. Дитина померла в лікарні одразу. За життя матері зараз борються медики.