Військовий парад до Дня Незалежності України почнеться рівно о 10:00 на Хрещатику. У параді візьмуть участь більше 4 тисяч українських військовослужбовців, а також 10 іноземних підрозділів, 9 із яких представлятимуть країни НАТО, та 11 міністрів оборони.

Читайте також: Куди піти на День Незалежності 2017: афіша заходів в Києві та інших містах України

Свою попередню згоду про участь вже дали Великобританія, Латвія, Естонія і Грузія. Музичну складову урочистого заходу візьмуть на себе 500 музикантів зведеного оркестру. Під час проведення параду буде діяти також статична виставка військової техніки.

Виставку військової розмістять на території від Майдану Незалежності й до Європейської площі. Приблизно, третина експонатів являтиме собою абсолютно нову техніку, яка ще не демонструвалася в Україні. Після закінчення виставки (28 серпня) усю техніку доставлять в зону АТО.

Репетиція військового параду до Дня Незалежності у Києві
Репетиція військового параду до Дня Незалежності у Києві

В урочистих заходах візьмуть участь близько 4,5 тисяч військовослужбовців – представників Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, співробітників Національної поліції України. В пішому марші братимуть участь близько 3100 осіб і ще півтисячі – учасники військових оркестрів.

Для глядачів параду готують спеціальний сюрприз до Дня Незалежності, який поки тримають у секреті.

Місце проведення військового параду в Києві-2017 – вулиця Хрещатик, військовослужбовці пройдуть по ній від Бессарабської площі до Європейської. На час заходу будуть перекриті станції метро "Хрещатик" і "Майдан Незалежності".

Зокрема, 24 серпня від початку роботи та до закінчення заходів до Дня Незалежності України на вхід та вихід не працюватимуть станції "Майдан Незалежності" та "Хрещатик", що має вихід на вулицю Інститутську.

Вихід зі станції метро "Хрещатик", що веде на центральну вулицю столиці та пересадки працюватимуть без змін.

У четвер 24 серпня, окрім заходів з нагоди Дня Незалежності України, на столичному НСК "Олімпійський" відбудеться матч раунду плей-офф Ліги Європи між київським "Динамо" та португальським "Марітіму". Через це станція метро "Олімпійська" не працюватиме на вхід і вихід з 18:45 до 19:45. У цей же час на вхід буде зачинено станція "Площа Льва Толстого", а на вихід – "Палац спорту".

Онлайн-трансляцію військового параду можна буде дивитися на офіційній сторінці 24 Каналу у Fecebook, а також на YouTube-каналі 24 Каналу.