Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив Карась, МВС наразі звітує лише щодо трьох затриманих осіб. Однак за його даними затримано 4 осіб і ще 1 був вбитий при затриманні.

За його словами, серед затриманих:

Андрій Романюк – 17 років, витягував поранених під час розстрілу Майдану, на війні був снайпером в одному з добровольчих батальйонів;

Микола Монішенко – 17 років, ультраправий активіст, студент київської гімназії "Домінанта";

Євген Кошелюк – 20 років, доброволець батальйонів "Айдар", "Торнадо", "Азов".

Також, за його словами, серед затриманих — Віта Заверуха, 19-річна доброволець "Айдару". Однак МВС наразі не підтверджує затримання Заверухи.

"Вірогідно Віта Заверуха на даний момент, або ще не є затриманою, або ж міліція ще це замовчує", — написав Карась.

Окрім цього, як пише Карась, під час затримання було вбито Вадима Пинуса, позивний "Морган" — 23-річного добровольця батальйону "Айдар", який пізніше перейшов у "Азов".

Серед міліціонерів, за даними Карася, було щонайменше двоє колишніх беркутівців, які були учасниками засідки на "Автомайдан" на Кріпосному провулку у січні 2014 року.

ХТО РОЗСТРІЛЯВ ПАТРУЛЬ «БЕРКУТУ» В КИЄВІ?В ніч з третього на четверте травня близько другої ночі група осіб скоює збро...

Posted by Жека Карась on 6 травня 2015 р.

Нагадаємо, у понеділок, 4 травня, близько 1:30 в Деснянському районі столиці під час затримання підозрюваних, які вчинили розбійний напад на АЗС, двоє міліціонерів загинули, ще троє — у лікарні з пораненнями.