Про це у Facebook розповів волонтер та координатор проекту "СтопТеррор" Семен Кабакаєв.

Сьогодні (у вівторок, 2 лютого) у мене була в Києві зустріч з одним із сепаратистів, він брав участь у захопленнях урядових будівель в Луганську. Корсунський Сергій Олегович, був правою рукою Болотова, одним з командирів незаконних збройних формувань при захопленні держустанов. Постійно виступав на різних прес-конференціях з Болотовим, закликав до федералізації України, — зазначив він.

Кабакаєв також розповів, що Корсунський їздить по Києву на Lexus і спокійно відпочиває в одному зі столичних кафе зі своєю дружиною.

"Він довго намагався нам довести, що він за єдину Україну, показував довідку, видану в МВС, що до нього немає претензій і в ЄРДР він не внесений. Тепер у мене виникає питання до правоохоронних органів: чому людина, яка стояла біля витоків створення незаконних республік, спокійно пересувається Києвом?" — написав він.

За словами активіста, до зустрічі з Корсунським він дзвонив в СБУ але там відповіли, що кримінального провадження проти нього немає.

"Згодом переговорив з (народним депутатом, позаштатним радником Міністра внутрішніх справ) Антоном Геращенко, він пообіцяв направити запит в службу безпеки на цю тему", — зазначив Кабакаєв.

Читайте також: Бойовики вкрали кілька мільйонів з супермаркету Новинського в Донецьку