Незаконними будівництвами, тим більше у столиці, вже нікого не здивуєш. Цьому явищу не протистояв ані мер Омельченко у 2000-х роках, за керівництва Черновецького у центрі Києва забудували кожен вільний квадратний метр, а гектари комунальних земель "перепливли" до приватних рук. Не надто втішає ситуація і за керування столицею нинішнього мера Віталія Кличка.

Зухвалі забудовники геть втратили відчуття реальності і стали переходити межу – зводять чергові ТРЦ прямо на об’єктах транспортної інфраструктури.

З червня 2016 року на кільці прямо над станцією метро "Героїв Дніпра" у столиці розпочалося скандальне будівництво. Спочатку з’явився паркан. Згодом на повну запрацювали будівельники. Місцеві мешканці не могли уявити, що подібне будівництво взагалі можливе.

Читайте також: Самобуди Києва: як живуть мешканці будинків-привидів

Та, вочевидь, забудовник мав великі плани на цю площу. Щоденні акції протесту не могли зупинити будівництво ані на хвилину: будівельники взялися ще завзятіше за роботу, техніка не зупинялась навіть по ночах.

Сама ж станція "Героїв Дніпра" дала тріщину. Але й цей кричущий факт не зупинив роботу. Забудовники апелювали єдиним, і на їх думку, беззаперечним аргументом – вони мають усі дозвільні документи.

Хто стоїть за цим і чим таке будівництво загрожує столиці, та як Кличко і компанія забудовують столицю торговими центрами за кошти киян – дивіться у розслідуванні журналістів "ЦРУ".