Про це у своєму Facebook пише журналіст програми "Наші гроші" Денис Бігус.

Прес-секретар Київської міської ради Ірина Золотар уточнила, що жінку звати Світлана Цибуліна і найймовірніше вона є дружиною прокурора Генеральної прокуратури з таким же прізвищем.

Ввечері 4 лютого мережу облетіло відео, як нетвереза жінка неадекватно поводиться через те, що поліцейські хочуть евакуювати її неправильно припарковане авто. Згодом у райвідділку вона вчинила справжній погром, лаючи і ображаючи патрульних.

Коли поліцейські викликали евакуатор, а жінка зачинилась в авто, до нього підійшов чоловік, який пригрозив, що вижене її з дому, якщо вона ще хоч раз вип’є. Події розгортались в урядовому кварталі Києва неподалік від Адміністрації Президента на вулиці Шовковичній.

Журналісти програми "Наші гроші" з’ясували, що автомобіль RANGE ROVER з номерними знаками АА7555ЕА, через який поліція затримала скандальну блондинку записаний на Валентину Кривулю 1939 року народження.

За однією адресою із Валентиною Кривулею — на вулиці Миру, 7 — зареєстроване також авто Цибуліна Ігоря Володимировича. Людина із таким іменем з 2008 року займала посаду старшого прокурора відділу нагляду за дотриманням законів при здійсненні зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Генеральної прокуратури України.

В свою чергу, жінка з іменем Світлана Цибуліна є співзасновницею низки юридичних компаній, одна з яких Адвокатське об’єднання "Юридична фірма "DE JURE".

При реєстрації цієї фірми у 1999 році Світлана Цибуліна також вказала адресу реєстрації тезки прокурора ГПУ.