Як відсвяткувати Івана Купала в Києві, куди піти, щоб потанцювати, та де стрибати через ватру – читайте далі.

Читайте також: Івана Купала 2019: дата і традиції свята

Афіша подій на Івана Купала у Києві

Фестиваль "Ніч на Івана Купала"

В ніч з 6 на 7 липня в Києві відбудеться фестиваль з нагоди Івана Купала. Організатори обіцяють насичену музичну програму із зірками українського шоу-бізнесу, розваги та фуд-корт. Після заходу сонця усі відвідувачі фестивалю матимуть змогу відчути на собі українські традиції, притаманні загадковій ночі Івана Купала: стрибки через ватру, ворожіння, танці, співи, а також багато іншого.

Коли: 5-7 липня
Початок: 5 липня, 22:00
Де: парк Дружби народів
Ціна: від 99 гривень


Ніч на Івана Купала

Івана Купала в Пирогово

Свято Івана Купала традиційно щороку відзначають у Національному музеї народної архітектури та побуту України. Вечір на Співочому полі музею обіцяє бути веселим: вінкоплетіння, вироблення традиційної української купальської атрибутики, купальські співи, а також найголовніша подія вечора – очищення вогнем, ворожіння на вінках та запуск палаючих колес по ставку.

Коли: 6 червня
Початок: 17:00
Де: вулиця Академіка Тронька
Ціна: 50 гривень


Івана Купала в Пирогово

Етно-дискотека у Феофанії

Безалкогольна етно-дискотека під відкритим небом з нагоди свята Івана Купала. Вечірка пройде з урахуванням усіх українських традицій, притаманних у цей день: плетіння вінків, спалення опудала, стрибки через багаття тощо. На території дискотеки працюватиме кафе. На початку свята проводитимуться майстер-класи для дітей, а ввечері відбудеться конкурс "Найчарівніша русалонька Феофанії", переможниця якого отримає приз у вигляді тисячі гривень.

Коли: 6 червня
Початок: 17:00
Де: вулиця Академіка Лебедєва, 37
Ціна: 30 гривень


Етно-дискотека на Івана Купала

Читайте також: Ворожіння на Івана Купала: 5 цікавих способів​

Івана Купала та "Мамаєва Слобода"

Фольклорні колективи Мамаєвої Слободи пропонують насолодитися власною творчістю, після чого відправитися до лісу, щоб зрубати дерево чорноклена. Вечір обіцяє бути веселим та традиційно насиченим: Марена, спалення солом'яної ляльки Купала, танці, хороводи та інші народні гуляння. Купальське вогнище розпалять лише після заходу сонця. Дійство відбудеться біля історичного витоку річки Либідь, а купальскі обряди біля озера Красуня.

Коли: 6 червня
Де: вулиця Михайла Донця, 2
Ціна: 120 гривень
Дрес-код: вишиванка або елемент українського традиційного костюму


Традиційне Івана Купала у Києві

KUPALA на арт-заводі "Платформа"

Прем'єра свята KUPALA на Арт-заводі Платформа відбудеться 5 червня. Організатори подбали про дух свята, розмістивши на арт-заводі чудесний ліс і безліч свічок. Під шалені ритми електронної музики, відвідувачі зможуть стрибати через вогнище, плести вінки та шукати чарівну квітку папороті.

Коли: 5-7 квітня
Де: вулиця Беломорська, 1
Ціна: 200 гривень

Читайте також: Івана Купала: що не можна робити


Свято Івана Купала на арт-заводі "Платформа"