Члени Кабінету міністрів затвердили документ, який описує порядок використання виділених з бюджету коштів для поповнення капіталу "Борисполя". Мовиться про виділення 200 мільйонів гривень на будівництво термінального комплексу на вулиці Київський шлях 2/1-а.

Дивіться також У "Борисполі" за вихідні виявили 25 "зайців" з підробними COVID-сертифікатами

Згідно з пояснювальною запискою, поява нового терміналу дозволить аеропорту збільшити пасажиропотік та підвищити рівень обслуговування.

Добудовуватимуть новий комплекс при наявності трьох закритих

  • Про добудову якого саме терміналу йдеться в документі, наразі невідомо. Втім, у Борисполі наразі функціонують 3 з 6 повністю побудованих терміналів.
  • Термінал D є основним, а у F направляють рейси лоукостів та чартери. При цьому комплекс F фактично стоїть напівпорожнім через не дуже велику кількість польотів та пасажирів.
  • Третім терміналом, який працює, є вантажний.

Крім того, у "Борисполі" існують термінали A, B та C. Їх закрити та законсервували у 2011, 2014 та 2012 роках відповідно.

Обслуговуватиме офіційні делегації

Додаткові 200 мільйонів Кабмін виділив на добудову комплексу "Зал офіційних делегацій". Роботи з реалізації цього проєкту вели до Євро-2012.

Втім, будівництво перетворилося у довгобуд. Як саме цей термінал зможе підвищити пасажиропотік "Борисполя", у пояснювальній записці не вказано.