Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський на брифінгу, передає 24 канал.

Цікаво Чи будуть закривати школу, якщо вчитель заразиться коронавірусом: відповідь КМДА

За його словами, цього року перший дзвоник відбудеться, за традицією, першого вересня, усі діти підуть у школи.

"Всі київські школи готові до початку нового навчального року 1 вересня. Закуплені всі необхідні дезоінфікуючі засоби, одноразові рушнички, рідке мило – все, що передбачено рекомендаціями МОЗ", – запевнив Мондриївський. ВІдомо, що на це місто виділило понад 30 мільйонів гривень.

Також він додав, що будуть відкриті всі можливі входи до школи, щоб різні класи окремо заходити до школи. Тобто школи Києва врахували всі правила головного санітарного лікаря Віктора Ляшко.

Готовність київських шкіл до навчання

Мер міста Віталій Кличко розповів, що у кожній школі був розроблений алгоритм переміщення дітей. "Приміщення будуть щонайменше двічі на день обробляти дезінфекторами. Також на перервах, які подовжили в часі, здійснюватимуть провітрювання кабінетів та інші заходи", – сказав він.

За його словами, вранці всі діти та вчителі будуть проходити обов’язковий температурний скринінг. Кличко звернувся до батьків учнів і закликав не відправляти дітей у школу, якщо у них є ознаки захворювання на ОРВІ.


Рекомендації МОЗ щодо навчання / Інфографіка 24 каналу

Раніше голова Держпродспоживслужби Олег Рубан запевнив, що лінійки проводити можна, але з дотримання всіх норм та правил і лише якщо школа знаходиться у "зеленій" або "жовтій" зонах.