Особу чоловіка, який нібито побив танцівника Дорофєєвої, правоохоронці встановили вдень 1 серпня. Також у мережі з'явилася інформація, що нападником виявився колишній боєць УДО.

Актуально Крововилив у мозок і кома: танцюриста Наді Дорофєєвої жорстоко побили в Києві

Втім, у самому Управлінні державної охорони це спростували. Оскільки ймовірно причетний до нападу виявився чинним співробітником відомства.

В УДО відреагували досить швидко


Нападник на танцівника /Скриншот посту співачки у інстаграмі

  • Напад, за словами друзів потерпілого, стався без якихось на це причин. Агресивно налаштований чоловік нібито підійшов до танцівника та штовхнув його. Той ударився головою о паркан, після чого послідував ще один удар по голові.
  • Зловмисник втік, а постраждалий втратив свідомість. Його госпіталізували до лікарні у критичному стані.

Ми ретельно перевірили інформацію та повідомляємо, що ця особа є не колишнім, а чинним військовослужбовцем УДО України. За фактом інциденту керівництвом Управління призначено службове розслідування, обставини події з'ясовують. На час проведення розслідування військовослужбовця усунуто від виконання службових обов’язків,
– підкреслили в УДО.

Крім того, у державній службі охорони зазначили, що сприятимуть розслідуванню кримінальної справи щодо нападу. Також посадовці пообіцяли допомогти потерпілому у лікуванні.

До теми Знайшли чоловіка, який побив танцюриста Наді Дорофєєвої: нападник працює в УДО

Дивіться відео за участю бійця УДО, який побив танцівника Дорофєєвої: