Потерпіла розповіла, що викликала машину під робочий офіс, аби доїхати додому. Однак поїздка обернулася для неї справжнім стресом.

До теми На офіційній зустрічі з Зеленським була ню-модель Мікович: вона оголялась після парі з Філатовим

Водій причепився до пози пасажирки

За словами дівчини, сівши до авто, вона продовжувала дивитися на телефоні відеолекцію. У якийсь момент крізь навушники пасажирка почула обурення водія. Виявилося, що йому не сподобалася поза клієнтки. На це Мінюкова відповіла чоловіку, що якщо йому незручно, то він може відсунути своє сидіння вперед. Після її слів водій почав поводитися ще більш неадекватно.

Скасував поїздку і накинувся з кулаками

Зрештою співробітник Bolt без пояснень вирішив скасувати поїздку клієнтки. Але Мінюкова спокійно сказала йому, що 15 хвилин почекає наступну машину в салоні, аби не стояти на холоді.

Дивлюся на таксиста і розумію – зараз ї**не. Вирішую вийти з машини від гріха подалі. Боковим зором бачу, що він виходить за мною. Починаю тікати. Розумію, що бігла повільно в момент, коли мені прилітає удар рукою по голові ззаду,
– поскаржилася дівчина на агресивну поведінку водія.

У сльозах Мінюкова почала шукати захисту в перехожих, однак водій різко розвернувся та побіг до машини, щоб швидко втекти з місця нападу.

У справу втрутиться поліція

Потерпіла після інциденту заявила на свого кривдника у поліцію. За її припущеннями, водій міг бути під дією алкоголю або наркотиків. Крім того, дівчину обурило, що стати водієм таксі може практично будь-хто, просто встановивши на телефон відповідний додаток.

Що ж до реакції сервісу Bolt, то його представники, за словами Мінюкової, просто написали їй: "Нам дуже шкода, що ви стали учасником цієї неприємної ситуації".

Редакції 24 каналу поки не вдалося зв'язатися із компанією, аби отримати коментар щодо прикрого випадку.

Відео з авто таксі Bolt, водій якого вдарив Анну Мінюкову: відео

Хто така Ася Мікович

Справжнє ім'я дівчини – Анна Мінюкова. Зараз вона працює у сфері мостобудування, однак раніше була ню-моделлю. У 2019 році Мінюкова уклала парі з мером Дніпра Борисом Філатовим: вона обіцяла сфотографуватися оголеною на новому мосту, якщо його добудують в обіцяні терміни.