Пам'ятник пошкодили вночі 17 листопада. На ньому видніється велика та глибока царапина. Місцеві жителі виклали фото пошкодженої пам'ятки.

Читайте також Під Харковом вандали зняли з пам'ятника мідне покриття: фото руйнувань

Пошкодили дуже гострим предметом

Кияни розповідають, що невідомі вандали добряче пошкрябали пам'ятник, залишивши достатньо глибоку смугу. Місцеві жителі також додають, що трапилось це не вперше.

Це дуже міцний камінь. Тобто, людина йшла до пам’ятника з дуже гострим предметом. Це вже вкотре хтось паплюжить пам’ятник,
– повідомили люди.

Кияни пропонують зупинити вандалізм. Вони кажуть, що потрібно встановити паркан, який був передбачений проєктом капітального ремонту скверу, камери відеоспостереження та додаткове освітлення.

Шаповал вандалізм київ
День відкриття скверу Шаповала / Фото КМДА

Що відомо про Максима Шаповала

  • Генерал-майор Максим Шаповал — командир групи спеціального призначення Головного управління розвідки, досвідчений воїн.
  • Він брав участь і в миротворчих, і в спеціальних операціях, зокрема очолював групу, яка в травні 2014 року звільняла Донецький аеропорт.
  • Життя воїна обірвалося чотири роки тому, 27 червня 2017 року, коли російські терористи підірвали його автомобіль у Солом’янському районі. Києва.