Наразі біля Києво-Печерської лаври перебуває дуже багато правоохоронців, орієнтовно 4 – 5 бригад. Вони чергують біля головного та бокового входу. Про це в прямому ефірі розповіла кореспондентка 24 каналу.

Читайте також У Києво-Печерській лаврі помер другий монах з підозрою на COVID-19

Вона також відзначила, що поліцейські утворили своєрідну стіну біля шлагбаума, наразі всередину на територію лаври нікого не впускають, а також жодну людину не випускають.

Журналістка повідомила, що спочатку один священнослужитель намагався вийти, заявив, що йому потрібно недалеко піти у справах, втім його не випустили. Також не дозволили вийти одній з монахинь.

Києво-Печерська лавра карантин
Правоохоронці слідкують за дотриманням карантину в лаврі / Скриншот з відео

Крім цього, на так званому "пункті-пропуску" в Києво-Печерську лавру перебуває лікар у спеціальному захисному одязі. Він вимірює температуру.

Тут все спокійно, немає нікого з киян чи вірян. Не чути дзвонів чи служби. Є лише поліція й журналісти,
– розповіла журналістка.

Вона зазначила, що до лаври приїхали рятувальники, які встановили намети. Однак не прокоментували, для чого це відбулося.

За словами кореспондентки, намети встановили для правоохоронців, які будуть постійно чергувати і слідкувати, щоб ніхто не заходив на територію лаври, і не виходив звідти.

Києво-Печерська лавра карантин
Рятувальники встановили намет біля лаври / Скриншот з відео

Журналістка додала, що лавра закрита для всіх відвідувачів, без винятку. Наразі ні поліція, ні священнослужителі не надали жодних коментарів пресі.

Що відомо про коронавірус у Києво-Печерській лаврі?

У лаврі виявили вже 90 випадків коронавірусу, 63 з яких – за минулу добу. Відомо, що серед хворих є й одіозний настоятель Павло, більш відомий як "Паша мерседес".

Відтак, приміщення монастиря зачинили на карантин та направили туди бригаду медиків, рентген-обладнання та тести.

Коронавірус симптоми

Перебіг захворювання COVID-19 / Інфографіка 24 каналу