Власницею електрокару Tesla Model S 2013 року випуску Тетяна Шуберт стала 11 квітня минулого року.

Читайте також: Радник Порошенка попри заборони регулярно вигулює свій автопарк у заповідній "Феофанії"

Згідно декларації, його вартість на дату набуття складала 50 тисяч гривень. Проте на даний час на вторинному ринку ціни на такі авто в залежності від комплектації коливаються від 40 до 55 тисяч доларів.

Автомобіль Tesla
Автомобіль Tesla

У розділі про доходи комунальниця вказала 50 тисяч гривень подарунку у негрошовій формі свого сина Володимира Шуберта. Імовірно, мова йде саме про цю автівку. Ще 270 тисяч гривень чиновниці подарував її 87-річний батько Анатолій Ластовський.

У січні 2016 року Тетяна Шуберт оформила свідоцтво про право власності на 93-метрову квартиру в елітному житловому комплексі Park Avenue VIP, що по проспекту Голосіївському, 60. Ціна подібних квартир від забудовника становить понад 5, 5 мільйонів гривень.

Елітний житловий комплекс Park Avenue VIP
Елітний житловий комплекс Park Avenue VIP

Згідно витягу із Реєстру речових прав на нерухоме майно, Володимир Шуберт володіє ще трьома квартирами у мікрорайоні Позняки. Дві з них були куплені ним у 2012 році, третя – у 2015 році. Окрім цього, у 2017 році, після того як подарував Tesla матері, він придбав собі новенький Ford Mondeo вартістю близько 30 тисяч доларів.

Range Rover Sport 2012 року
Range Rover Sport 2012 року

Донька комунальниці Анна Шуберт у 2014 році також стала власницею Range Rover Sport 2012 року. На даний час середня ціна такої автівки складає близько 40 тисяч доларів.