Ініціатором і натхненником проєкту став київський Малий театр. А долучитися до експерименту погодилися такі столичні театри, як "Золоті ворота", театр ім. Івана Франка, театр драми і комедії на лівому березі Дніпра, Дикий театр, Молодий театр, Шосте чуття та навчальний театр КНУТКіТ "Арлекін".

В чому суть експерименту? Творці проєкту знайшли зневірену і розчаровану театром людину, а далі експертна рада підібрала три вистави саме для неї, враховуючи її смаки, вподобання, пріоритети та погляди.

Героєм першого випуску став медіаменеджер Антон, який після невдалого досвіду жив з переконанням, що в київських театрах більшість вистав нецікаві й краще обирати похід у кіно – так надійніше.

До експертної ради увійшли театральний блогер Сергій Винниченко, авторка #янатеатральная Яна Ягніченко, хазяйка Дикого театру Ярослава Кравченко та художній керівник Малого театру Дмитро Весельський.

Експерти ретельно підібрали три вистави для Антона, а потім він відвідав їх в трьох різних київських театрах.

Чи сподобався герою театральний Київ? І чи вдалось повернути Антону віру в театр? Про все це можна дізнатися в документальному проєкті "НЕВІРЮВІРЮ" на ютубі Малого театру.

Експеримент триває.