Наразі політик перебуває на самоізоляції та працює з дому. Він зазначив, що сподівається на легкий перебіг хвороби, оскільки є вакцинованим.

До теми Мер Києва Кличко захворів на коронавірус

Закликав киян поберегтися

Очільник столиці уточнив, що дізнався про діагноз, зробивши тест. Кличко вже почав лікування і закликав киян не забувати, що небезпека досі поряд.

Будь ласка, бережіть себе! Бо вірус – агресивний і розповсюджується швидко. Будьте обережними, якщо спілкуєтеся з великою кількістю людей чи відвідуєте публічні місця, – наголосив мер.

Водночас він нагадав жителям Києва не забувати про дотримання елементарних протиепідемічних правил: носіння маски, дотримання дистанції в місцях скупчення людей, дезінфекція рук тощо.

Коли Кличко вперше інфікувався COVID-19

  • Вперше мер столиці України захворів на коронавірус у жовтні 2020 року – напередодні місцевих виборів.
  • Тоді його хвороба минула легко, й політик почувався добре.
  • Кличко припускав, що міг заразитися під час відвідувань інфекційних відділень київських лікарень.

Симптоми коронавірусу, як відрізнити від грипу та застуди
Різниця між коронавірусом, грипом та застудою / Інфографіка 24 каналу

Може зацікавити – головні моменти, якими Кличко запам'ятається у політиці: дивіться відео

Текст публікації Віталія Кличка:

Друзі! Новина для мене – невтішна. Отримав позитивний результат тесту на COVID-19. Захворів уже вдруге. Оскільки вакцинований, сподіваюся на нескладний перебіг хвороби. Самоізолювався, лікуюся та працюю з дому.

Будь ласка, бережіть себе! Бо вірус – агресивний і розповсюджується швидко. Будьте обережними, якщо спілкуєтеся з великою кількістю людей чи відвідуєте публічні місця. Дотримуйтеся правил!