Як повідомив лідер націоналістичної організації "С14", боєць АТО Євген Карась на своїй сторінці у Facebook, такі заяви від отця пролунали під час спілкування з учасниками акції проти роботи Києво-Печерської лаври на ФСБ РФ.

Читайте також: Священик УПЦ МП відмовився відспівувати малюка, якого вбив чоловік, скоївши суїцид

Владика Павло під стінами лаври заявив, що Крим ніколи не був українським, а приєднання півострова до України у 1954 році було "незаконним".

На запитання активістів, з ким воює Україна на Донбасі, намісник відповів, що не був на війні, а на Сході України воює "невідомо хто". Але за часів СРСР був "бандерівцем". А вже за кілька хвилин заявив, що його діда "вбили у 1943 році бандерівці, які в 1940-х вбивали українців".

Активіст Олег Слабоспицький на своїй Facebook-сторінці виклав інші уривки розмови з владикою під лаврою. Зокрема, намісник Павло заявив, що не шкодує про членство у Комуністичній партії.

Очільник лаври "Павєл" щойно заявив наступне: "на Донбасі воює невідомо хто невідомо з ким", "ваші бандерівці вбивали українців у 1940-х", "у Львові 90% людей мають польські паспорти",
– йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 8 січня активісти з праворадикальної організації С14 заблокували в’їзд до печер Києво-Печерської лаври. Загалом там зібралося близько 30 осіб. На місці події сталися сутички.