Робота над обома частинами "Крижаного серця" тривала кілька років. Усе тому, що Disney супервідповідально ставиться до всього, що презентує глядачам. Для того, щоб снігова магія була відтворена у стрічці максимально реалістично, аніматорам, що працювали над мультфільмом, довелось взяти курс з метеорології, а щоб створити Свена – кілька днів спостерігати за живим оленем.

Читайте також: Прем'єра "Крижаного серця 2" в Україні: сюжет і трейлер анімаційного фільму від Disney

Успіх супроводжує "Крижане серце" від самого старту. Це – найуспішніший повнометражний мультфільм за всі часи існування Disney. У нього: дві премії Оскар, Золотий глобус, п’ять премій Енні, премії BAFTA і Сатурн, кілька нагород від Гільдії кіноакторів США (SAG) тощо.

Лише трейлер до "Крижаного серце 2" за першу добу подивилось понад 116 мільйонів разів в усьому світі. Тому очікується, що і у прокаті цифри будуть вражаючими.

Крижане серце 2: дивитись трейлер мультфільму онлайн

Disney On Ice – унікальне оригінальне шоу компанії Disney, під час якого побачити "Крижане серце" можна на найкращому полотні – льоду. Театралізоване шоу на ковзанах – це вистава, у якій задіяно понад 50 професійних фігуристів. Її постановкою для Disney займається ще один світовий гігант зі створення сімейних і розважальних шоу – компанія Feld Entertainment Inc. Її вистави вже побачили у 75 країнах на шести континентах. А ось до Києва цієї зими Disney приїде вперше.

крижане серце 2
Шоу Disney On Ice в Україні

Декорації "Крижаного серця" на льоду створював Стів Басс – багаторазовий володар премії Еммі. Тому шоу обіцяє абсолютне занурення у казку. Глядачі в буквальному сенсі відчувають себе невіддільною часткою історії. Разом з героями вони проходять крізь великі снігові гори, та спостерігають видовищні спецефекти і феєрверки прямо посеред льодової арени. Окремої уваги заслуговують і костюми казкових героїв, дивитися на них не менш цікаво, ніж стежити за трюками. Дизайнер шоу Грегорі А. Поплік – автор нарядів для найкращих бродвейських шоу, тому дивувати вміє.

крижане серце 2
Шоу Disney On Ice в Україні

Принцеси Disney, король Лев, Міккі та Мінні Мауси, рибка Немо та інші персонажі мультфільмів також вийдуть на лід. Як і всі діснеївські казки, шоу Disney On Ice – музична вистава. Під час неї можна буде побачити чимало музичних номерів та почути щонайменше 30 улюблених пісень з мультфільмів Disney.

крижане серце 2
Шоу Disney On Ice в Україні

Подивитись "Крижане серце 2" (Frozen 2) у кінотеатрах України можна з 21 листопада 2019 року. А у 2020 році у Палаці спорту з 3 по 6 січня історію принцес можна буде побачити і на льоду. Під час європейських гастролей оригінальне шоу Disney On Ice покажуть у Києві, всього на столицю чекає 11 вистав.

Квитки на Disney On Ice: 299-999 гривень.