Найдешевші квартири у Києві стартують від 35 тисяч доларів (990 тисяч гривень) у Деснянському і Святошинському районах, таку статистику наводить аналітика OLX за підсумками літа та першої половини вересня 2020 року, пише Економічна правда.

До слова: У якому місті України найбільше висоток та хмарочосів: світовий рейтинг SkyscraperPage

Загалом в усіх районах Києва ціна на вторинне житло збільшилась у порівнянні з минулим роком. Єдиним районом, де квартири стали дешевшими став Шевченківський район.


Найдорожчі квартири в Києві саме в Печерському районі / Unsplash

З початку літа до середини вересня найвигідніші однокімнатки продавали в Деснянському та Святошинському районах - в середньому по 35 тисяч доларів,
– йдеться у пресрелізі OLX.

Найдорожчими однокімнатні квартири виявились у Печерському районі – ціни на вторинне житло тут стартують від 108 тисяч доларів, що в перерахунку на гривні становить понад 3 мільйони.


Ціна на житло в Києві станом на середину 2020 року / Інфографіка OLX

Найдешевшими не лише однокімнатні, але й дво- та трикімнатні квартири є саме в Деснянському районі столиці. Тут ціни стартують від 35, 48, 60 тисяч доларів відповідно.

Проте найменше пропозицій щодо продажу квартир якраз в Деснянському районі – там всього було 1,1 тисячі варіантів за 3,5 місяці. Найбільше пропозицій в Дарницькому – тут їх за цей час з'явилось майже 10 тисяч.


Найбільше новобудов у Дарницькому районі Києва / Unsplash

Ще: За 2 мільйони доларів: у Лос-Анджелесі продають вишуканий приватний будинок – фото

Найдорожчими квартирами в рейтингу виявились трикімнатні апартаменти на Печерську, що за ціною практично дорівнює двом в Шевченківському - за неї просять приблизно 234 тисячі в американській валюті.