Зробили це у креативний спосіб: запустили біля монумента дрон, до якого і прикріпили веселковий стяг. Відео активісти оприлюднили у своїй фейсбук-спільноті.

Це цікаво Чому гомосексуальність – природно, а гомофобія – ні

Зауважимо, що у певний момент коптер завис над пам'ятником таким чином, що створив враження ніби прапор закріплений на мечі скульптури.

Водночас, інший дрон фільмував потрібний ракурс.

"Батьківщина-мати" за рівність для всіх! Великий ЛГБТ + прапор сьогодні майорить над усім Києвом. Далі буде...
– мовиться у дописі.

Зауважимо, що марші рівності КиївПрайд щороку відбуваються у столиці. Щоправда, цьогорічний довелося скасувати через пандемію COVID-19. Втім, організатори пропонували провести його вдома: намалювати плакат, зробити райдужний макіяж чи загорнутися у ЛГБТ-прапор та поширити відповідне фото у соцмережах.

"Батьківщина-мати" і ЛГБТ-прапор: відео

Що відомо про КиївПрайд

  • Це українська громадська організація, яка бореться за права ЛГБТ-спільнот та займається формуванням поваги до цих прав у суспільстві. Програма спільноти – це різні культурно-просвітницькі заходи. Їхня мета – розповісти про проблеми ЛГБТ-спільноти в Україні та про буденне життя її представників.
  • KyivPride щороку проводить у столиці марші рівності.
  • Проведення маршів рівності усі 5 років супроводжується провокаціями з боку радикальних та консервативних організацій, які звинувачували учасників в "руйнуванні традиційних цінностей".