За інформацією прес-служби ПС, таку реакцію спровокував перш за все банер"Вас вітає проспект Ватутіна".

Крім того, активісти стверджують, що"шабаш лівих складався з проплачених тітушок і бомжів".

Читайте також: Суд не дає Київраді перейменовувати проспект Ватутіна на Шухевича

Праві активісти зуміли зупинити акцію лівих сил, яка несла у собі антидержавні настрої, а банер та червоні прапори соціалістів будуть знищені. Сутички набули локального значення, групи націоналістів одночасно нейтралізували відразу декілька шайок лівих тітушок, частина з яких зараз перебувають у лікарнях,
– додали представники націоналістичної спільноти.

В організації C14 своєю чергою зауважили, що правоохоронці затримали одного"азовця". До слова, 7 екіпажів поліції з'явилися лише після того, як усе затихло.

Підтвердили факт нападу і самі соціалісти. За їхніми словами, в результаті постраждав дехто Денис Жарких, на якого також нападали близько тижня тому та його син.

Як стверджують у Національному корпусі, пікет організував колишній міністр закордонних справ часів Януковича – Леонід Кожара.

Додамо, що перед цим у рамках акції-флешмобу "Вас вітає проспект Ватутіна!" близько 200 літніх людей з рожевими прапорами, на яких написано "Соціалісти" та"Конгрес соціалістичної молоді", в супроводі близько 50 молодих людей спортивної статури, рушили проспектом Ватутіна від супермаркету "Ашан" у бік Московського мосту.

Читайте також: "Георгіївську стрічку" не хочуть знімати з видного місця у Києві

Як праві, так і ліві організації публікують фото та відео сутичок.

Нагадаємо, 1 червня Київрада ухвалила рішення щодо перейменування проспекту Ватутіна на проспект Романа Шухевича. За відповідну ініціативу проголосували 69 з 79 присутніх депутатів.